9 vērtīgi padomi pret novecošanos: sejas un ķermeņa atjaunošana

Ķermeņa atjaunošana dabiskā veidā ir pilnīgi iespējama, ja esat gatavs mainīt savu dzīvesveidu.

Ja tu to spēsi, tu ne tikai izskatīsies jaunāks no ārpuses, bet arī izstarosi enerģiju un prieku.

Ķermeņa ādas novecošanās ir dabisks process, kuru var apturēt

1. Dzeriet daudz ūdens katru dienu (2 litri vai vismaz 6-8 glāzes)

Pirmais padoms ir vienkāršākais un lētākais. Novecošana ir saistīta ar mūsu ķermeņa pakāpenisku dehidratāciju, kas izraisa grumbu parādīšanos, sausu un gausu ādu un tamlīdzīgi.

Mūsu āda pamazām zaudē spēju aizturēt ūdeni, kas nozīmē, ka ir svarīgi izdzert vismaz pusotru litru ūdens dienā tukšā dūšā un starp ēdienreizēm.

2. Izbaudiet veselīgu un pilnvērtīgu pārtiku

Labs uzturs ir labākais līdzeklis atjaunošanai un veselībai dabiskā veidā. Sabalansētas uztura piramīdas pamatā ir vitamīniem un minerālvielām bagāti pārtikas produkti:

  • augļi,
  • dārzeņi,
  • rieksti,
  • sēklas,
  • pilngraudi,
  • auksti spiestas augu eļļas (kokosriekstu, kviešu dīgļu, sezama, linu).

Izmantojot šīs sastāvdaļas, jūs varat pagatavot barojošus veģetāros smūtijus. Ar vienu šādu dzērienu jūs varat iegūt veselīgu antioksidantu uzturvielu devu.

3. Ēdiet antioksidantus

Ja vēlaties praktiskāku iespēju, varat izmantot uztura bagātinātājus, kas paredzēti ķermeņa atjaunošanai no iekšpuses un ārpuses.

Tiem piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība, kas neitralizē brīvo radikāļu izraisīto šūnu novecošanos.

Antioksidantu piedevas:

  • resveratrols,
  • astaksantīns,
  • glutations,
  • C vitamīns,
  • E vitamīns
  • selēns,
  • zaļā tēja,
  • kurkuma,
  • koenzīms Q10.

4. Uzmanies no saules

Ja vēlaties saglabāt un pagarināt ādas jaunību, nevajadzētu pārāk bieži sauļoties. Pārmērīga saules iedarbība novedīs pie priekšlaicīgas ādas novecošanās.

Lieta ir nevis lietot sauļošanās līdzekli un vasarā stundām ilgi sēdēt saulē, bet gan katru dienu iziet saulē uz 10 minūtēm dienā. Tātad jūsu āda iedegsies pakāpeniski, bez oksidēšanās negatīvās ietekmes.

5. Guli vismaz 8 stundas

Laba atpūta ir pamats, lai jūsu ķermenis dabiski atjaunotos un atjaunotos. Tomēr miegs nav sinonīms atpūtai.

Vai vienmēr pamosties spirgts un enerģisks? Ja atbilde ir nē, tad jāskatās uz faktoriem, kas ietekmē miega kvalitāti (stress, vakariņas, guļamistaba, gaisma, troksnis, mobilais telefons utt. ).

6. Iemācieties elpot

Elpošana piesātina organismu ar skābekli, tāpēc ir svarīgi pareizi elpot. Cilvēki parasti elpo nepareizi un nevienmērīgi.

Izmēģiniet šo vingrinājumu: katru vakaru pirms gulētiešanas atpūtieties un mēģiniet ilgi, dziļi elpot. Tas palīdzēs piesātināt ķermeni ar skābekli, un rezultātā jūs labāk gulēsit.

7. Rūpējies par savu veselību

Jums ir jārūpējas par savu veselību. Ja dzīvībai svarīgi orgāni, piemēram, aknas, nieres, plaušas, zarnas vai vairogdziedzeris, nedarbojas pareizi, var rasties priekšlaicīga novecošanās.

Ja ciešat no hroniskām slimībām, pēc iespējas ātrāk jāsāk tās ārstēt.

8. Izmantojiet dabisko kosmētiku

Ieteicams lietot dabīgo kosmētiku un higiēnas līdzekļus, kas izgatavoti no dabīgām un ekoloģiskām sastāvdaļām, kuru pamatā ir augi, ēteriskās eļļas, ziedi u. c.

  1. Neaizmirstiet arī pirms gulētiešanas noņemt kosmētiku, lai jūsu āda naktī varētu pareizi atjaunoties.
  2. Pirms gulētiešanas nomazgājiet un mitriniet ādu, un rezultātu pamanīsiet no rīta.

9. Pozitīvas emocijas

Emocijām var būt arī nozīme atjaunošanā vai priekšlaicīgā novecošanā.

Prieks un pozitīvas emocijas ir labākais eliksīrs tavai veselībai. Ja nepieciešams, meklējiet palīdzību no terapijas, lai palīdzētu jums atpūsties, piemēram, joga, tai chi, peldēšana, dejas vai citi vingrinājumi, kas jums patīk. Ļoti noderīgas ir arī radošās un mākslinieciskās aktivitātes, kā arī atpūta brīvā dabā.